Вівторок
01.12.2020
16:20
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2020 » Жовтень » 28 » Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського фестивалю «Чисті роси» в номінації «театральне мистецтво» - «Живе слово"
15:08
Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського фестивалю «Чисті роси» в номінації «театральне мистецтво» - «Живе слово"

Відповідно до  плану роботи  БДЮ, наказу   відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради від  30.09.2020 року № 388-ОД «Про проведення І етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «театральне мистецтво» - «Живе слово», з метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами національної поезії, популяризації творчості українських поетів класиків і сучасників, української гумору і сатири, удосконалення виконавської майстерності вихованців гуртків, творчих об’єднань театрального мистецтва закладів загальної середньої, позашкільної освіти у жовтні  2020 року    дистанційно відбувся І етап  Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «театральне мистецтво» - «Живе слово».  

Цьогоріч у фестивалі взяли участь  9 учасників  з 6 закладів  загальної середньої та позашкільної освіти, а саме: Липоводолинської спеціалізованої школи  І-ІІІ ст., Берестівської, Синівської  ЗОШ І-ІІІст., Московського НВК, Панасівської ЗОШ І-ІІ ст., БДЮ. Конкурсанти старались максимально розкрити свої здібності й таланти, вражаючи своєю емоційністю,  достатнім рівнем виконавської майстерності, костюмами, вмінням артистично передавати образи та настрої літературних героїв.

На підставі висновків журі Фестивалю визначено  переможців та призерів, яких нагороджено грамотами.  Так, у номінації  «Українські поети» ( середня вікова категорія) І місце посіла Трикоз Ольга, вихованка Будинку для дітей та юнацтва (керівник Симоненко Олена Вікторівна); ІІ місце – Полях Матвій, учень  4 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Полях Юлія Степанівна); ІІІ місце– Роступицька Ніка, учениця 7 класу Липоводолинської СШ І-ІІІ ст. (керівник Романюк Юлія Олександрівна). У старшій віковій категорії цієї ж  номінації ІІІ-ті місця здобули Сельніцина Дар’я, учениця 10 класу Липоводолинської СШ І-ІІІ ст. (керівник Романюк Юлія Олександрівна) та Олещенко Діана, учениця 9 класу Синівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Марченко Валентина Петрівна).

У  номінації «Гумор і сатира» (середня вікова категорія) І місце у Головко Домініки, вихованки Будинку для дітей та юнацтва  (керівник  Симоненко Олена Вікторівна); ІІІ місце  отримала Куриленко Альона, учениця 8 класу Синівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Марченко Валентина Петрівна).

Мангір Станіслав, учень 11 класу  Московського НВК здобув  ІІ місце (керівник Півень Людмила Володимирівна), Грибінник Михайло, учень  9 класу  Панасівської ЗОШ І-ІІ ст. - ІІІ місце (керівник  Литвиненко Вікторія Сергіївна) у старшій віковій категорії.

Слід відмітити, що в ІІ етапі  Фестивалю візьмуть участь Трикоз Ольга та Головко Домініка, вихованки БДЮ, які посіли І місця.

 Вітаємо юних декламаторів та бажаємо подальших творчих успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 136 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів