Субота
21.04.2018
11:51
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Лютий » 14 » районний літературний конкурс «Проба пера»
10:10
районний літературний конкурс «Проба пера»

З метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді у сфері літературної творчості, розвитку потенціалу творчо обдарованої молоді, виховання в молодого покоління пошани до культури та традицій українського народу  7 лютого 2018 року районний Будинок для дітей та юнацтва проводив районний літературний конкурс «Проба пера». У конкурсі брали участь 17 учасників з 10 закладів освіти району. Об’єктивну оцінку учасникам дали журі, до складу якого входили головний редактор Липоводолинської редакції районної газети «Наш край» Н.Г.Шутько, голова літературної студії ім.. Ф.Швіндіна К.П.Сенченко, заступник директора Липоводолинського районного Будинку для дітей та юнацтва Р.П.Литвиненко. На підставі висновків журі були визначені переможці та призери конкурсу, які були нагороджені грамотами  відділу освіти, молоді та спорту  РДА, грамотами БДЮ

Молодша вікова група

в номінації «Поезія»

І місце – Панасенко Лілія, вихованка БДЮ, керівник Кубатко М.В.

ІІ місце – Гришко Анна, учениця Беївського НВК:Беївська ЗОШ-

Беївський ДНЗ, керівник Гришко А.А.

ІІІ місце – Клименко Владислав, учень Калінінської ЗОШ І-ІІ ст..

 

в номінації «Проза»

І місце – Заєць Зоряна, учениця Панасівської ЗОШ І-ІІ ст., керівник

Кравцова О.Д.

ІІ місце – Самі лик Богдан , вихованець БДЮ, керівник Кубатко М.В.

 

Середня вікова група

в номінації «Поезія»

  • місце – Хекало Анна, вихованка БДЮ, керівник Кубатко М.В.

ІІ місце – Марченко Анна, учениця Московського НВК

в номінації «Проза»

  • місце – Петрюченко Богдана, вихованка БДЮ, керівник Кубатко М.В.

 

Старша вікова група

в номінації «Поезія»

І місце – Валюх Марина, учениця КЗ Липоводолинська спеціалізована школа

І–ІІІ ст., керівник Карпенко Л.В.

ІІ місце – Пономаренко Анастасія, учениця Саївського НВК:Саївська ЗОШ-

Саївський ДНЗ

ІІІ місце – Міщенко Дар’я, учениця Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст..

в номінації «Проза»

І місце – Кревсун Олеся, учениця Синівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Подоляк

О.М.

За результатами підсумків конкурсу журі рекомендували для участі в обласному етапі конкурсу роботи Валюх Марини, Панасенко Лілії,Заєць Зоряни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 73 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Архів записів