Вівторок
19.02.2019
05:26
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Листопад » 11 » Районний конкурс юних хореографів "Віночок дружби"
09:10
Районний конкурс юних хореографів "Віночок дружби"

      8  листопада  2016 року Липоводолинський районний Будинок  для  дітей та юнацтва  проводив  районний етап  Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»,  в номінації «хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби» Мета конкурсу: виявлення й підтримки творчих здібностей дітей та учнівської молоді, популяризації сучасного  хореографічного мистецтва, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті регіону.

             Захід  пройшов в  щирій  дружній атмосфері. Приємно відмітити , що  рівень виконавської майстерності юних конкурсантів значно  підвищився.

 У заході брало  участь  180 учасників, 26 хореографічних  колективів з  12 - ЗОШ та НВК району, БДЮ.

        З  вітальними словами  звернулася до конкурсантів та всіх присутніх у залі  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської  районної  державної адміністрації С.М. Демиденко . Вона побажала всім  доброго настрою,  а конкурсантам  впевнено  і максимально розкрити свої здібності і таланти.

        Оцінювало  конкурсну програму журі,  до складу якого  входили:  викладач хореографічного відділення районної школи мистецтв Н.І.Любченко, директор Яганівського сільського  Будинку культури О.М.Симоненко, директор БДЮ С.В.Булгакова.

В своїх виступах юні хореографи намагались витримали всі критерії : художній рівень постановки,  сценічну культуру, технічну майстерність ,  виразність, емоційність,    динаміку  виконання.

   За результатами підсумків фестивалю-конкурсу були визначені переможці та призери , які нагороджувалися грамотами відділу освіти РДА, грамотами  БДЮ. Серед них  в номінації        «ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ  НАРОДНОГО НАПРЯМКУ», молодша вікова група  ,  ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ

             І місце – БДЮ,   Хореографічний колектив «Усмішка»                                   

                                   танець  «Рушничок»

                             Керівник:  Романюк Юлія Олександрівна

       ІІ місце -Русанівський НВК Хореографічний колектив «Черевички»                                   

                                   танець  «Розпрягайте хлопці коні»

                             Керівник:  Солодка Світлана Миколаївна

                 

ІІІ місце - Беївський НВК: Беївська ЗОШ  І-ІІІ ст. – Беївський ДНЗ

                        Хореографічний  колектив «  Веселка»

                               танець  «Вишеньки-черешеньки»

                              (Керівник : Гусак  Людмила Олексіївна)

 

ІІІ місце -  Саївський НВК: Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ

                                 Хореографічний колектив «Капітошки»                                  

                                   танець «Україна - моя любов»   

                                   Керівник: Валюх Ольга Дмитрівна

 

ІІІ місце - Байрацький НВК: Байрацька ЗОШ І-ІІІ ст.- Байрацький ДНЗ                            

                                  Хореографічний колектив «Сонечко»                                  

                                   Гумористичний  танець «Варенички мої»   

                                   Керівник: Домашенко Ганна Миколаївна

 

                               С  Е Р Е Д Н Я   вікова    Г  Р  У  П  А

                                                      

ІІ місце - Саївський НВК: Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ  

                         Хореографічний колектив «Надія»                               

                                   танець  «Віночок»

                             Керівник:Валюх Ольга Дмитрівна

ІІІ місце - Синівська ЗОШ І-ІІІ ст.  Хореографічний  колектив   «Ренесанс»

                                   танець « Закарпатський ескіз»

                                   керівник: Соколовська Аліна Олександрівна

ІІІ місце – Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст.Хореографічний колектив 

                      «Гармонія»                               

                                   танець  «Віночок»

                             Керівник:  Полях Юлія Степанівна

                     С  Т  А  Р  Ш  А     ВІКОВА    Г  Р  У  П  А

І місце - Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.  Хореографічний  колектив   «Ромашка»

                                   танець « Закарпатський ескіз»

                                   керівник: Заступ Тетяна Сергіївна

 

ІІ місце - Колядинецький НВК  Хореографічний колектив «Болєро»

                                    танець  «Зозуля»

                                   Керівник : Колісник  Олена Іванівна

ІІІ місце -Берестівська ЗОШ І -ІІІ ст..  Хореографічний  колектив «Гармрнія »

                                      танок «Козачок»

                                Керівник :  Полях Юлія Степанівна

ІІІ місце - Саївський НВК: Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ  

                               Хореографічний колектив «Джерельце»                                 

                                 сучасний танець 

                             Керівник: Валюх Ольга Дмитрівна

 

                                             НОМІНАЦІЯ

 «ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ НАРОДНОГО НАПРЯМКУ»                                  

ОСНОВНИЙ  РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ               

                    М О Л О Д Ш А    вікова    Г  Р  У  П  А

І місце - Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

                             Хореографічний  колектив «   Дивоцвіт»

                                                Танець  «Ой  є в лузі калина»

                                        Керівник : Шаповал Сталіна Федорівна

                           С  Е Р Е Д Н Я    ВІКОВА  Г  Р  У  П  А

  1. оків,5- 8 кл.)

І місце -Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

                            Хореографічний  колектив «Козачата»  

                            Дівочий хоровод «Не шуми калинонько»

                                       Керівник : Сталіна Федорівна Шаповал           

                            С  Т  А  Р  Ш  А     ВІКОВА    Г  Р  У  П  А

      І місце -  Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

                        Хореографічний  колектив  «Мальви»   

                                  Український танок   

                                   Керівник : Сталіна Федорівна Шаповал

                                               НОМІНАЦІЯ

«ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ СУЧАСНОГО НАПРЯМКУ »                      

                      ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ        

                 М О Л О Д Ш А  ВІКОВА  Г Р У П А   

 ІІ місце - Панасівська ЗОШ І -ІІ ст. Хореографічний колектив  «Краплинка»                                

                                  танець  «Веселі  парасольки»

                                  Керівник: Литвиненко Вікторія  Сергіївна

ІІ місце -Лучанська ЗОШ І – ІІ ст. Хореографічний  колектив « Веселка »

                                    Танець « Дружба»

                                    Керівник : Мумряк Лілія Сергіївна

ІІІ місце - Саївський НВК: Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ 

                        Хореографічний колектив «Капітошки»                                

                                   танець  «Друзі»

                                  Керівник:Валюх Ольга Дмитрівна

ІІІ місце - Калінінська ЗОШ І -ІІ ст. Хореографічний колектив  «Краплинка»                                 

                                  танець  «Сучасні ритми»

                                  Керівник: Сердюк Ірина Іванівна

ІІІ місце -Берестівська ЗОШ І -ІІІ ст..  Хореографічний  колектив «Мрія »

                                      танок «Рушник вишиваний»

                                Керівник :  Полях Юлія Степанівна

                        С  Е Р Е Д Н Я   вікова    Г  Р  У  П  А

   І місце - Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.  Хореографічний  колектив«Джерельце»  

                                   танець « Ми маленькие    дети»

                                   керівник: Заступ Тетяна Сергіївна

     ІІ місце - Лучанська ЗОШ І – ІІ ст. Хореографічний  колектив « Веселка »

                                    Танець « Запальні  дівчата»

                                      керівник: Соколовська Аліна Олександрівна                         

І І місце -    Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

                            Хореографічний  колектив «Козачата»  

                            Танець  «Сонце нам сяє»

                                       Керівник : Сталіна Федорівна Шаповал           

                                 Керівник : Мумряк Лілія Сергіївна

   ІІІ місце -Саївський НВК: Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ        

                             Хореографічний колектив «Надія»                                  

                                   танець  «Простая девченка»

                             Керівник:Валюх Ольга Дмитрівна

ІІІ місце  - Синівська ЗОШ І-ІІІ ст.  Хореографічний  колектив   «Ренесанс»

                                   танець « Сучасні візерунки »

                                                      

                         С  Т  А  Р  Ш  А  вікова    Г  Р  У  П  А

                                    І місце - Беївський НВК: Беївська ЗОШ  І-ІІІ ст. – Беївський ДНЗ

                              Хореографічний  колектив»Шоу  гьорлз» 

                              сучасний танець  «Не розбивай моє серце»

                              Керівник : Петрюченко Аліна  Анатоліївна

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 202 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів