Субота
17.11.2018
03:05
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Листопад » 6 » районний фестиваль дитячої творчості номінація «хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби»
14:45
районний фестиваль дитячої творчості номінація «хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби»

6 листопада 2018 року Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва проводив районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби» за двома номінаціями «ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ НАРОДНОГО НАПРЯМКУ» та «ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ СУЧАСНОГО НАПРЯМКУ». У заході брало участь 24 колективи з 12 закладів освіти району. Оцінювало конкурсну програму журі, до складу якого входили: голова - викладач хореографічного відділення Липоводолинської районної школи мистецтв Н.І.Любченко, у складі журі - хореограф районного Будинку культури М.Ю.Капустинська, директор БДЮ С.В.Булгакова.

За результатами підсумків журі конкурсу були визначені переможці та призери , які були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту РДА.

НОМІНАЦІЯ«ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ НАРОДНОГО НАПРЯМКУ»

ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ

М О Л О Д Ш А вікова Г Р У П А

І місце - Хореографічний колектив «Перлини», КЗ Липоводолинська

  • школа І – ІІІ ст.

Керівник : Завортько Юлія Григорівна

ІІ місце - Хореографічний колектив «Козачата», Колядинецький НВК

Керівник :Удовиченко Любов Михайлівна

ІІ місце - Хореографічний колектив « Джерельце», Беївський НВК: Беївська

ЗОШ І-ІІІ ст. – Беївський ДНЗ Керівник : Гусак Людмила Олексіївна

ІІІ місце - Хореографічний колектив «Дзвіночки», Яснопільщанський НВК

Керівник: Сало Любов Володимирівна

за активну участь- Хореографічний колектив «Капітошки» , Саївський НВК:

Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ

Керівник: Валюх Ольга Дмитрівна

за активну участь - Хореографічний колектив «Веселі черевички »,

Берестівська ЗОШ І -ІІІ ст., керівник: Полях Юлія Степанівна

за активну участь - Хореографічний колектив «Лілея», Русанівський НВК

керівник: Скляр Аліна Валеріївна

С Е Р Е Д Н Я вікова Г Р У П А

І місце - Хореографічний колектив «Веселка»,Лучанська філія КЗ

Липоводолинська СШ І – ІІІ ст.Керівник: Мумряк Лілія Сергіївна

ІІ місце - Хореографічний колектив «Болєро»,Колядинецький НВК

Керівник :Удовиченко Любов Михайлівна.

ІІІ місце - Хореографічний колектив «Гармонія», Берестівська ЗОШ І -ІІІ ст..

Керівник : Полях Юлія Степанівна

С Т А Р Ш А ВІКОВА Г Р У П А

  • місце -Хореографічний колектив «Мрія», Синівська ЗОШ -ІІІ ст.

Керівник:Гуща Сергій Васильович

ІІ місце -Хореографічний колектив «Джерельце», Саївський НВК: Саївська

ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ, Керівник: Валюх Ольга Дмитрівна

ІІІ місце - Хореографічний колектив «Квіти України», Семенівська ЗОШ І-

ІІІ ст.,Керівник: Заступ Тетяна Сергіївна

за активну участь - Хореографічний колектив «Мрія», Берестівська ЗОШ І -ІІІ

ст.Керівник : Полях Юлія Степанівна

ОСНОВНИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ

С Т А Р Ш А ВІКОВА Г Р У П А

І місце - Хореографічний колектив «Мальви», КЗ Липоводолинська

  • школа І – ІІІ ст.

Керівник : Заворотько Юлія Григорівна

 

 

НОМІНАЦІЯ «ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ СУЧАСНОГО НАПРЯМКУ »

ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ

МОЛО Д Ш А ВІКОВА Г Р У П А

І місце - Хореографічний колектив «Капітошки», Саївський НВК: Саївська

ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ,Керівник:Валюх Ольга Дмитрівна

СЕР ЕДНЯ вікова ГРУПА

І місце - Хореографічний колектив «Веселка», Лучанська філія КЗ

Липоводолинська спеціалізована школа І- ІІІст.

Керівник : Мумряк Лілія Сергіївна

ІІ місце - Хореографічний колектив «Ромашки» , Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.

керівник: Заступ Тетяна Сергіївна

за активу участь - Хореографічний колектив «Експресія», Калінінська ЗОШ

І-ІІ ст., Керівник: Стицюк Богдана Петрівна

СТАРША вікова ГРУПА

ІІІ місце - Саївський НВК: Саївська ЗОШ І -ІІІ ст.- Саївський ДНЗ

  • колектив «Джерельце» (4 уч.)

Керівник:Валюх Ольга Дмитрівна

  • місце - Хореографічний колектив «Мрія», Синівська ЗОШ І-І ст.

Керівник: Гуща Сергій Васильович

ОСНОВНИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ

СЕРЕДНЯ вікова ГРУПА

І місце- КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І – ІІІ ст.

Хореографічний колектив «Смайл»

Керівник :Заворотько Юлія Григорівна.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА

І місце - Хореографічний колектив «Глорія», Московський НВК

керівник : Головко Ірина Олександрівна

ІІ місце - Хореографічний колектив «Мальви», КЗ Липоводолинська

спеціалізована школа І – ІІІ ст.,

Керівник : Заворотько Юлія Григорівна.

Переглядів: 20 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів