Вівторок
19.02.2019
05:21
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2017 » Січень » 25 » Районний етап Всеукраїнського фестивалю в номінації «Театральне мистецтво»-«Живе слово»
16:23
Районний етап Всеукраїнського фестивалю в номінації «Театральне мистецтво»-«Живе слово»

                                            З метою  патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, сатирика і гумориста, земляка Остапа Вишні, виявлення та підтримки окремих виконавців в напрямку  театрального мистецтва,  сприяння подальшому розвитку їх виконавської майстерності, формування професійної компетентності, удосконалення виконавської майстерності юних читців  25  січня   2017 р. районний   Будинок для дітей та юнацтва проводив районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької  творчості «Чисті роси» в  номінації  «Театральне мистецтво»-«Живе слово».

         Актова зала була заповнена прихильниками  театрального мистецтва Конкурсанти старались максимально розкрити свої здібності й таланти.

 З  вітальними словами  звернулася до учасників та всіх присутніх у залі  директор Липоводолинського  районного Будинку для дітей та юнацтва С.В.Булгакова. Вона побажала всім  доброго настрою,   впевненості  в досягненні перемог.       

На підставі висновків журі були визначені  переможці та призери конкурсу, які були нагороджені  грамотами та  відділу освіти   РДА, грамотами БДЮ.

номінація - «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»

                                    середньої вікової групи

1 місце -Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст., Вертій Юлія, ,керівник Грицай Тетяна

                                    Миколаївна.

2 місце-Подільківська ЗОШ  І-ІІІ ст., Даниленко Валерія,     

                                       керівник  Савченко Алла Михайлівна

3 місце-Панасівська ЗОШ І-ІІ ст.,  Чирва Людмила,

                                     керівник    Стешенко Алла Олексіївна

3 місце -Московський НВК, Заєць Дарина,

                                      керівник : Корнієнко Любов Іванівна

за розкриття теми - Лучанська  ЗОШ І-ІІ ст., Пономар Анна, 

                                   керівник Колодяжна Тетяна Олексіївна

за розкриття теми -Байрацький НВК:Байрацька ЗОШ-Байрацький ДНЗ,              

                                     Мамонова Анна, керівник Руденко Ніна Олександрівна

за цілісність твору -Саївський НВК:Саївська ЗОШ-Саївський ДНЗ,  

                                   Хуторненко Анна, керівник Цюх Л.М.              

за сценічну культуру -  Колядинецький НВК,  Герасименко Анна,

                                  керівник  Яковенко Таїсія Іванівна

                                     старшої вікової групи

ГРАН-ПРІ-Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІст., Кравченко Дар’я

                                     керівник Лиходід  Юлія  Олександрівна

1 місце -Русанівський НВК, Шульга Дарина,

                                       керівник Антоненко  Валентина  Анатоліївна

2 місце - Синівської ЗОШ , Кревсун Олеся,

                                      керівник: Кулибаба Катерина Андріївна

3 місце - Колядинецький НВК,  Герасименко Дарина,

                                     керівник  Яковенко Таїсія Іванівна

 3 місце -Беївський НВК: Беївська ЗОШ-Беївський ДНЗ, Конар Світлана ,

                                      керівник  Гелеверя Надія Іванівна 

за логічне мовленння -  Байрацький НВК:Байрацька ЗОШ-Байрацький ДНЗ, 

                                      Рудюк Жанна,  керівник Руденко Ніна Олександрівна

 за рівень сценічної культури -Яганівський НВК,  Малиш Яна,

                                    керівник: Коновал Людмила Григорівна.

 за відповідність репертуару виконавським можливостям-Семенівська ЗОШ

                                    І-ІІІ ст.,Пархоменко Сніжана, 

                                    керівник  Кулинич Світлана Олексіївна

номінація  - «Посміхнемось щиро Вишні»

                                   середньої вікової  групи

1 місце -Московський НВК, Мангір Станіслав,

                                      керівник : Корнієнко Любов Іванівна

2 місце -Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІст.,  Козюра Олег,  

                                      керівник Лиходід  Юлія  Олександрівна

старшої вікової групи

1 місце -Яганівський  НВК, Роменець Карина,

                                    керівник: Коновал Людмила Григорівна.

2 місце -БДЮ, Валюх Марина, керівник Кубатко Марина Вікторівна

3 місце -Русанівський НВК, Солодкий Владислав, 

                                     керівник Антоненко  Валентина Анатоліївна

                          номінація «Власні усмішки»

                                   середньої вікової групи

1 місце -Панасівська ЗОШ І-ІІ ст.,  Кравченко Юлія,       

                                     керівник  Стешенко  Алла  Олексіївна

1місце -Саївський НВК:Саївська ЗОШ-Саївський ДНЗ, Казаку  Олександр,

                                   керівник Цюх Любов              

                                     Миколаївна

       Підводячи підсумки фестивалю і  нагороджуючи  учасників,    голова журі Олена Вікторівна  Симоненко проаналізувала виступ  кожного  учасника,    відмітила кращих, які  вразили своєю емоційністю,  високим рівнем виконавської майстерності, костюмами, зуміли артистично передати   образи  літературних героїв;висловила свої побажання на подальшу творчу діяльність.Для участі в обласному  етапі журі рекомендувало  Кравченко Д., ученицю Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., Казаку О.. учня Саївського НВК:Саївська ЗОШ- Саївський ДНЗ.

 

                             

                                                           

 

 

Переглядів: 236 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів