Субота
21.04.2018
11:49
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Лютий » 6 » районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Чисті роси" в номінації  "художнє виконавство" -«Співограй».
15:37
районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Чисті роси" в номінації  "художнє виконавство" -«Співограй».

З метою виявлення найбільш талановитих дітей вокального мистецтва Липоводолинщини, надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал, створення нових і підвищення майстерності існуючих колективів вокального мистецтва, сприяння участі переможців Конкурсу у обласних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких заходах 6 лютого 2018 року Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва проводив районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Чисті роси" в номінації  "художнє виконавство" -«Співограй».

Оцінювати конкурсантів були запрошені компетентні члени журі, до складу якого входили :голова журі – викладач хорового відділення комунального закладу «Липоводолинська дитячої школа мистецтв Липоводолинської районної ради» – Світлана Федорівна Вербицька; члени журі : завідуюча фортепіанно - теоретичним відділом комунального закладу «Липоводолинська дитяча школа мистецтв Липоводолинської районної ради» – Оксана Вікторівна Гапич, керівник народного аматорського вокального ансамблю «Світанок» комунального закладу Липоводолинський районний Будинок культури» Липоводолинської районної ради - Людмила Миколаївна Орєхова.

З вітальними словами і найкращими побажаннями до всіх звернулася директор Липоводолинської районного Будинку для дітей та юнацтва Світлана Володимирівна Булгакова.

У конкурсі брали участь 26 вокальних колективи з 14 ЗОШ, НВК району, БДЮ.

На підставі висновків журі конкурсу переможцями та призерами стали

в початковому рівні виконавської майстерності

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА

1 місце - вокальний колектив «Унісон » , Колядинецький НВК

керівник Удовиченко Л.М.

2 місце - вокальний колектив «Семинотки», КЗ Липоводолинська

спеціалізована школа І-ІІІ ст.., керівник Гапич С.М.

2 місце - вокальний колектив «Первоцвіт», Будинок для дітей та юнацтва

керівник Савчук С.К.

3 місце - вокальний колектив «Дзвіночки », Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст.,

керівник Полях Ю.С.

3 місце - вокальний колектив «Первоцвіт», Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.

керівник Матюшенко Н.В.

 

СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА

Гран-прі - вокальний колектив «Гармонія», Колядинецький НВК

керівник Удовиченко Л.М.

1 місце - вокальний колектив «Дзвіночок», Будинок для дітей та юнацтва

керівник Савчук С.К.

1 місце - вокальний колектив «Джерельце»,КЗ Липоводолинська

спеціалізована школа І-ІІІ ст.. , керівник Гапич С.М.

2 місце - вокальний колектив «Юність», Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.

керівник Матюшенко Н.В.

3 місце - вокальний колектив «Краплинка », Панасівська ЗОШ І –ІІ ст.,

керівник: Стешенко Алла Олексіївна

СТАРША ВІКОВА ГРУПА

1 місце - вокальний колектив «Веселка» Байрацький НВК:Байрацька ЗОШІ-

ІІІ ст.-Байрацький ДНЗ, керівник : Пікало Т.І.

2 місце – «Юність» КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.,

керівник : Гапич С.М.

3 місце - вокальний колектив «Квіти України » Семенівська ЗОШ І –ІІІ ст.,

керівник: Матюшенко Н.В.

3 місце - вокальний колектив «Мрія» Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст.,

керівник: Полях Ю.С.

 

Грамотами за активну участь нагороджені

-вокальний колектив «Дзвіночки» , Русанівський НВК,

керівник Солодка Світлана Миколаївна

-вокальний колектив «Барвінчата» Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ, керівник Швидка Світлана Борисівна.

- вокальний колектив «Співанка », Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст.,

керівник : Полях Ю.С.

- вокальний колектив «Дзвіночки » Лучанська філія КЗ

Липоводолинська спеціалізована школа І –ІІІ ст.,

керівник Курсай О.М.

- вокальний колектив «Калинонька», Саївський НВК:Саївська зОШ-

Саївський ДНЗ, керівник Швидка С.Б.

- вокальний колектив «Барви » Калінінська ЗОШ І –ІІ ст.,

керівник Сердюк І.І.

Основний рівень виконавської майстерності.

М О Л О Д Ш А ВІКОВА Г Р У П А

Грамотою за оригінальність нагороджений

- вокальний колектив « Краплинки» Синівська ЗОШ І-ІІІст.,

керівник: Гуща Н.М.

СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА

1 місце - вокальний колектив «Мелодія» Підставська ЗОШ І-ІІ ст.,

керівник: Гуща С.В.

1 місце - вокальн.колектив «Шанс» Синівська ЗОШ І-ІІІст.,

керівник Гуща С.В.

2 місце - вокальний колектив «Веселка», Московський НВК ,

керівник : Пось В.М.

3 місце –вокальн.колектив «Співаночки» Беївський НВК:Беївська ЗОШ І-ІІІ

ст.-Беївський ДНЗ., керівник: Гусак А.М

 

Для участі в обласному етапі фестивалю-конкурсу журі рекомендувало вокальний колектив «Мелодія» Підставська ЗОШ І-ІІ ст., керівник: Гуща С.В.

 

          

Переглядів: 92 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Архів записів