Вівторок
19.02.2019
09:39
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2019 » Січень » 22 » районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості«Чисті роси» в номінації «Театральне мистецтво»-«Живе слово»
14:41
районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості«Чисті роси» в номінації «Театральне мистецтво»-«Живе слово»

 

 З метою  патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, популяризації творчої спадщини Лесі Українки, української сатири і гумору, виявлення та підтримки окремих виконавців в напрямку  театрального мистецтва 22 січня 2019 року в  районному    Будинок для дітей та юнацтва проводився районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької  творчості «Чисті роси» в  номінації  «Театральне мистецтво»-«Живе слово».

  Актова зала була заповнена прихильниками  театрального мистецтва. У фестивалі брало участь 29 учасників з 14 закладів  загальної середньої освіти району .Конкурсанти старались максимально розкрити свої здібності й таланти за трьома номінаціями: «Твори    Лесі Українки»,«Гумор і сатира»,«Власні усмішки» та за двома віковими групами –середньою і старшою.

З  вітальними словами та найкращими побажаннями   звернулася до учасників та всіх присутніх у залі  начальник відділу освіти, молоді та спорту  Липоводолинської районної  державної адміністрації  Л.М.Дмитрушко.

На підставі висновків журі були визначені  переможці та призери конкурсу, які були нагороджені  дипломами І, ІІ ІІІ ступенів   відділу освіти, молоді та спорту   РДА, БДЮ.

номінація - «Твори    Лесі УКраїнки»                              

   середня   вікова   група

І ступеня - Кириченко Дарина, учениця Капустинської ЗОШ  І-ІІІ ст.,

              керівника  Артюх  Світлана Анатоліївна

ІІ ступеня - Бут Софія,учениця Лучанської філії КЗ Липоводолинська 

              спеціалізована школа І-ІІІ ступенів,

      керівник  Пономаренко Вікторія Віталіївна

ІІ ступеня - Заєць Дарина , учениця Московського НВК,                                                           

                керівник  Півень Людмила    Володимирівна

ІІІ ступеня - Панасенко  Лілія,ученицяКЗ Липоводолинська спеціалізована

               школа І-ІІІст., керівник Заворотько Юлія Григорівна

ІІІ ступеня - Бережна Аліна , учениця Яснопільщанського НВК,    керівник 

               Сало Любов Володимирівна

ІІІ ступеня  - Герасименко Анна ,учениця  Колядинецького  НВК

          керівник  Яковенко Таїсія Іванівна

дипломами учасника нагороджені

Олещенко  Аміна , учениця  Беївського НВК: Беївська ЗОШ-Беївський ДНЗ,

                  керівник  Гелеверя Надія Іванівна

Ластовкіна Валерія, учениця Калінінської ЗОШ  І-ІІ ст.,

               керівник  Стицюк Валентина Володимирівна

Мамонова Анна, учениця Байрацького НВК:Байрацька ЗОШ-Байрацький

              ДНЗ,  керівник Руденко Ніна Олександрівна

Храпаль Анастасія, учениця Русанівського НВК, керівник Антоненко 

                Валентина Анатоліївна

Стешенко  Станіслав,    учень Панасівської  ЗОШ І-ІІ ст,

                керівник  Стешенко  Алла   Олексіївна

Гусліста Альбіна, учениця Синівської ЗОШ І-ІІІст,

                керівник  Марченко Валентина Петрівна

Метун  Дар’я,    учениця Берестівської  ЗОШ І-ІІІст,

                керівник  Полях  Юля Степанівна

Якименко Поліна ,ученицяСаївського НВК:Саївська ЗОШ-Саївський ДНЗ,

               керівник  Валюх Ольга Дмитрівна

 старша  вікова  група

ІІІ ступеня  - Скиба Олександра, учениця КЗ Липоводолинська спеціалізована

                 школа І-ІІІст., керівник Заворотько Юлія Григорівна

ІІ ступеня  - Білашенко  Яна, учениця Яснопільщанського НВК,

              керівник  Сало Любов Володимирівна

І ступеня  - Лукаш Оксана , учениця Лучанської філії КЗ Липоводолинська

              спеціалізована школа І-ІІІ ступенів,

      керівник  Пономаренко Вікторія Віталіївна

дипломом   учасника нагороджена

 Свирид Дарина,    учениця Берестівської  ЗОШ І-ІІІст.,        керівник  Помазан  Валентина Миколаївна

                                          номінація  - «Гумор і сатира»

 середня  віковоа група

І ступеня  - Головко Домініка , учениця Яснопільщанського НВК,  

               керівник  Сало Любов Володимирівна

ІІ ступеня  - Семеліт  Тимофій,  учень КЗ Липоводолинська спеціалізована

                  школа І-ІІІст.,керівник Заворотько Юлія Григорівна

ІІ ступеня  - Цебро Валентин , учень Синівської  ЗОШ І-ІІІст,                  

               керівник  Марченко Валентина Петрівна

ІІІ ступеня  - Курсай Максим , учень Русанівського НВК,  

               керівник   Антоненко  Валентина Анатоліївна

ІІІ ступеня  - Грибіник Михайло , учень Панасівської ЗОШ І-ІІ ст.                  

              керівник  Стешенко  Алла   Олексіївна

ІІІ ступеня  - Мангір Станіслав , учень Московського  НВК      

             керівник   Півень Людмила    Володимирівна

дипломами  учасника нагороджені

Якименко  Ярослав , учень Берестівської  ЗОШ І-ІІІст,

                   керівник  Полях  Юля Степанівна

Патьоха Вікторія , учениця Байрацького  НВК:Байрацька ЗОШ-Байрацький

           ДНЗ,  керівник Руденко Ніна Олександрівна

 

 

 

 

 

старша  вікова група

дипломом   учасника нагороджений

Панов Віталій , учень Колядинецького НВК,

             наук»,керівник  Яковенко Таїсія Іванівна

                           номінація «Власні усмішки»

середня вікова  група

 ІІІ ступеня  - Палаженко Ліза , учениця Синівської ЗОШ І-ІІІст,    керівник  Марченко Валентина Петрівна

ІІ ступеня  - Кузьменко  Віталій, учень  Саївського НВК:Саївська ЗОШ-Саївський ДНЗ, керівник  Валюх Ольга Дмитрівна             

 

Переможці , які отримали дипломи І ступеня будуть брати участь в обласному етапі фестивалю у лютому місяці 2019 року  в місті Суми.

Переглядів: 40 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів