Вівторок
19.02.2019
09:47
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Грудень » 4 » Районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості в номінації «Хореографічне мистецтво»
08:46
Районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості в номінації «Хореографічне мистецтво»

З метою художньо-естетичного виховання дітей та молоді 2 грудня 2014 року   Липоводолинським районним Будинком для дітей та юнацтва   був проведений  районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та

юнацької творчості «Чисті роси»  в номінації  «Хореографічне мистецтво»-

«Віночок дружби». 

У конкурсі брали участь 123 учасники  з 12 НВК та ЗОШ району.

На підставі висновків журі конкурсу були визначені переможці та призери.

 НОМІНАЦІЯ "ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ НАРОДНОГО НАПРЯМКУ"

Початковий рівень виконавської майстерності

  • молодша вікова група                                                                             

1 місце - Лучанська ЗОШ І – ІІ ст. Хореографічний  колектив « Веселка »

               Керівник : Мумряк Лілія Сергіївна.

2 місце - Саївська ЗОШ     Хореографічний дует «Капітошки»                  

          Керівник: Валюх Ольга Дмитрівна

3 місце - Русанівський НВК  Хореографічний  дует « Дзвіночки»

               Керівник : Солодка Світлана Миколаївна   

  • середня    вікова    група   

1 місце - Панасівська ЗОШ  Хореографічний колектив «Диско»

                Керівник: Шарлай Оксана Василівна

    2 місце - Берестівська ЗОШ  Хореографічний  колектив «Черевички»                                     

               Керівник :  Полях Ю.С.                        

    3 місце - Саївська ЗОШ     Хореографічний колектив «Джерельце»

                    Керівник: Валюх О.Д.

  • старша   вікова  група

1місце- Подільківська ЗОШ  Хореографічний колектив «Калинонька» 

               Керівник: Ващенко О.Г.                                                       

2 місце - Берестівська ЗОШ  Хореографічний колектив «Мрія»

                    Керівник:Полях Ю.С.

Основний рівень виконання

  • молодша вікова   група

1 місце -Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

                Хореографічний  колектив «Козачата »                                    

                 Керівник : С. Ф. Шаповал           

  • середня   вікова   група                                                   

2 місце - Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

               Хореографічний  дует у складі Гусак Анни і  Глупака    Дениса   

               Керівник : С. Ф. Шаповал                                   

  • старша   вікова  група         

1 місце - Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

                Хореографічний  колектив «Мальви »

                Керівник : С. Ф. Шаповал                                   

       НОМІНАЦІЯ«ВИКОНАННЯ ТАНЦІВ СУЧАСНОГО НАПРЯМКУ »     

                             ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ      

  • молодша вікова   група

 1місце-Семенівська ЗОШ   Хореографічний  колектив «Джерельце »                                        

                                    Керівник : Матюшенко Н. В. 

 2 місце - Колядинецький НВК  Хореографічний колектив «Лялечки»                      

                                    Керівник : Сухонос Ольга Василівна

 3 місце - Саївська ЗОШ     Хореографічний колектив «Джерельце»

                                   Керівник: Валюх О.Д.

  • середня   вікова   група                                                   

1 місце - .Колядинецький НВК  Хореографічний колектив «Болєро»                      

                                           Керівник : Сухонос Ольга Василівна

2 місце -Саївська ЗОШ     Хореографічний колектив «Джерельце»

                                           Керівник: Валюх О.Д                     

  • старша   вікова  група

1 місце - -Беївська ЗОШ  ,  Хореографічний  дуету«Шоу гьол»

                                           Керівник: Петрюченко Г.В.   

2місце -Синівська ЗОШ І-ІІІ ст. Хореографічний колектив «Веселка»,

                                           Мерзлякові Катерина,

                                        Керівник : Ловигіна Л.І.                                       

3 місце – Подільківська ЗОШ Хореографічний  колектив «Віолетта»

                                        Керівник : Ващенко О.Г.

                         ОСНОВНИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ

  • молодша вікова   група

1місце -.Московський НВК        Хореографічний колектив «Глорія»

                                      Керівник: І.О. Головко

2 місце-. Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.

               Хореографічний  дует у складі Гусак Анни і  Глупака    Дениса   

               Керівник : С. Ф. Шаповал                                

  • середня   вікова   група

1місце- Московський НВК, Клепешньова Анастасія

                                      Керівник: І.О. Головко

  • старша   вікова  група

1місце -Липоводолинська спеціалізована школа  І – ІІІ ст.,  Потоцька Марія.

              Керівник : С. Ф. Шаповал     

Фотографїї заходу знаходяться  у розділі "Фотоальбоми"                              

Переглядів: 216 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів