П`ятниця
22.03.2019
00:39
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2019 » Лютий » 12 » районний етап Всеукраїнського фестивалю «Чисті роси" в номінації «Художнє виконавство»-«Співуча веселка»
16:33
районний етап Всеукраїнського фестивалю «Чисті роси" в номінації «Художнє виконавство»-«Співуча веселка»

      

 

        

        

     

       

     

     

                 

З метою широкої пропаганди серед дітей і молоді кращих зразків української народної та сучасної естрадної пісні, сприяння розвитку дитячої пісенної творчості, виявлення найбільш талановитих дітей у вокальному жанрі, розкриття талантів юних виконавців Липоводолинщини , сприяння участі переможців у обласних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких заходах 12 лютого 2019 року в Липоводолинському районному Будинку для дітей та юнацтва проводився районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси в номінації «Художнє виконавство»-«Співуча веселка». З вітальними словами й найкращими побажаннями до всіх учасників звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації – Любов Миколаївна Дмитрушко.

У конкурсі брали участь 37 учасників з 16 закладів загальної середньої освіти району, БДЮ.На підставі висновків журі були визначені переможці та призери конкурсу, які були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської РДА: в початковому рівні виконавської майстерності

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА

1 місце - Хекало Вікторія,учениця КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІст.., керівник Гапич С.М.

1 місце - Онищенко Іван, учень Колядинецького НВК, керівник Удовиченко Л.М.

2 місце - Головко Вадим, учень Яснопільщанського НВК, керівник Сало Л.В.

3 місце - Руденко Дарина, учениця Байрацького НВК:Байрацька ЗОШ –Байрацький ДНЗ, керівник Домашенко Г.М.

3 місце - Голодна Поліна, учениця Семенівської ЗОШ І –ІІІ ст., керівник Заступ Т.С.

грамотами за активну участь нагороджені

Яковенко Алла, учениця Русанівського НВК, керівник Скляр А.В.

Петрова Таїсія, учениця Лучанської філії КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів, керівник Курсай О. М.

Рогіз Влада, учениця Калінінської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Близнюк С.В.

Голуб Каміла, учениця Берестівської ЗОШ І –ІІІ ст., керівник Полях Ю.С.

СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА

ГРАН –ПРІ - Бурик Аліна, учениця Подільківської ЗОШ І –ІІІ ст., керівник Бурик Н.П.

1 місце - Курська Богдана ,вихованка БДЮ, керівник Симоненко О.В.

1 місце – Сітак Аліна ,вихованка БДЮ, керівник Симоненко О.В.

2 місце - Пось Альона, учениця Колядинецького НВК, керівник Удовиченко Л.М.

2 місце -Бондаренко Ярина, учениця КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст., керівник Гапич С.М.

3 місце - Попович Єлизавета, учениця Саївського НВК: Саївська ЗОШ –Саївський ДНЗ, керівник Швидка С.Б.

3 місце - Панасейко Альбіна, учениця Лучанської філії КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І –ІІІ ступенів, керівник Курсай О. М.

грамотами за активну участь нагороджені

Храпаль Анастасія, учениця Русанівського НВК, керівник Скляр А.В.

Мамонова Анна,учениця Байрацького НВК:Байрацька ЗОШ –Байрацький ДНЗ,керівник Пікало Т.І.

Варава Даяна, учениця Семенівської ЗОШ І –ІІІ ст., керівник Заступ Т.С.

Кірієнко Вікторія, учениця Берестівської ЗОШ І –ІІІ ст.,керівник Полях Ю.С.

Крук Катерина, учениця Калінінської ЗОШ І-ІІ ст.,керівник Сердюк І.І.

Чуприна Наталія, учениця Панасівської ЗОШ І-ІІ ст.,керівник Стешенко А.О.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА

ГРАН - ПРІ -Вертій Юлія, учениця Семенівської ЗОШ І –ІІІ ст.керівник Заступ Т. С.

1місце -Вовк Марина, учениця КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І- ІІІ ст., керівник Гапич С.М.

1 місце -Шейко Вікторія, учениця Берестівської ЗОШ І –ІІІ ст,керівник Полях Ю.С.

2 місце -Посенко Аліна, учениця Колядинецького НВК, керівник Удовиченко Л.М.

ОСНОВНИЙ рівень виконавської майстерності

М О Л О Д Ш А ВІКОВА Г Р У П А

1місце - Мельник Дар’я, учениця Синівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Гуща Н.М.

2 місце -Зацаринна Маргарита, Беївський НВК:Беївська ЗОШ Беївський ДНЗ керівник Гусак А.М.

3місце - Бойко Поліна,учениця Московського НВК, керівник Пось В.М

СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА

1 місце -Гришко Анна,учениця Беївського НВК:Беївська ЗОШ -Беївський ДНЗ керівник Гусак А.М.

2 місце - Бибенко Анастасія, учениця Московського НВК керівник Пось В.М.

3 місце -Олещенко Діана, учениця Підставської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Гуща С.В.

грамотою за артистичність нагороджений

Цебро Валентин, учень Синівської ЗОШ І-ІІІст., керівник Гуща С.В.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА

1 місце - Жогло Катерина , учениця Московського НВК, керівник Пось В.М

2 місце - Олещенко Аміна, учениця Беївського НВК:Беївська ЗОШ -Беївський ДНЗ керівник Гусак А.М.

3 місце - Мельник Єлизавета, учениця Підставської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Гуща С. В.

3 місце - Жур Аміна, учениця Синівської ЗОШ І-ІІІст.,керівник Гуща С.В.

Для участі в обласному етапі фестивалю журі рекомендувало Мельник Дар’ю, ученицю Синівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бурик Аліну, ученицю Подільківської ЗОШ І –ІІІ ст., Вертій Юлію, ученицю Семенівської ЗОШ І –ІІІ ст.

 

Переглядів: 44 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Архів записів