Користувачів: 0

Головна » 2018 » Жовтень » 19 » районні змагання зі спортивного орієнтування
14:10
районні змагання зі спортивного орієнтування

З метою популяризації та пропаганди туризму, підвищення рівня туристської майстерності, змістовного відпочинку та оздоровлення учнівської молоді району 18 жовтня 2018 року на території смт. Липова Долина (урочище Високе) Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва проводив районні змагання зі спортивного орієнтування серед команд учнів закладів освіти Липоводолинського району.

В змаганнях брало участь 40 учасників з 7 ЗОШ, НВК району: КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст., Семенівської, Панасівської ЗОШ, Байрацького, Беївського, Саївського, Московського НВК.

Змагання відбувалися в особисто-командному заліку. Так, в першості серед дівчаток ІІІ місце виборола учениця Беївського НВК Зацаринна Яна; ІІ місце – Кизим Вікторія із Байрацького НВК; І місце зайняла учениця КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. Фесун Анна. У змаганнях серед хлопців місця розподілилися наступним чином: ІІІ місце зайняв учень Панасівської ЗОШ І-ІІ ст. Хуторний Богдан, ІІ місце виборов Переход Богдан з Московського НВК; І місце здобув учень Беївського НВК Сухонос Вячеслав. У загальнокомандному заліку перемогла команда Беївського НВК. Друге місце – Московський НВК, треті фінішували учні Панасівської ЗОШ І-ІІ ст. Всі переможці і призери нагороджені грамотами Липоводолинського районного Будинку для дітей та юнацтва.

Переглядів: 34 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0