Середа
14.04.2021
07:59
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2021 » Лютий » 25 » І етап  Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості в номінації  «художнє виконавство» - «Співуча веселка»
15:04
І етап  Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості в номінації  «художнє виконавство» - «Співуча веселка»

    25 лютого 2021 року Будинок для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради в онлайн-режимі проводив І етап  Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості в номінації  «художнє виконавство» - «Співуча веселка». Метою Конкурсу було виявлення та  підтримка талановитих дітей та учнівської молоді, широка пропаганда серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української естрадної пісні, пропаганда активних форм дозвілля.  Презентували свої вокальні здібності 18 учасників з 8 ЗЗСО Липоводолинської ОТГ, БДЮ. Оцінювати конкурсантів були запрошені компетентні  члени журі,  до складу якого входили : голова  журі – викладач хорового відділення Дитячої школа  мистецтв Липоводолинської  селищної ради  С. Ф.Вербицька; члени журі :  завідуюча фортепіанно - теоретичним відділом  Дитячої  школи мистецтв О. В. Гапич, завідуюча  народним відділом  Липоводолинської   дитячої  школи мистецтв Н.М.Купальна . На підставі висновків журі  визначені  переможці та призери конкурсу, які нагороджені грамотами  відділу освіти, молоді та спорту   Липоводолинської  селищної ради в початковому рівні виконавської майстерності      

МОЛОДША  ВІКОВА ГРУПА      

ІІ місце  - Головко Вадим, учень  Яснопільщанського  НВК, керівник Богуш О.М.

ІІІ місце – дует «Росинка» у складі Синенка Євгенія і Рогіз Влади, учнів   Калінінської  ЗОШ І-ІІ ст.,  керівник  Близнюк С.В.

за активну участь - Вертій  Дарія, учениця  Семенівська ЗОШ І –ІІІ ст.,  керівник Заступ Т.С.

за активну участь  - Полях Матвій, учень Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст.,  керівник Полях Ю.С.

СЕРЕДНЯ  ВІКОВА ГРУПА   

І місце -Курська Богдана, вихованка БДЮ, керівник Симоненко О.В.

І місце - дует «Джерельце» у складі Хекало Вікторії та Клець Дарини, учнів Липоводолинської  спеціалізованої  школи І-ІІІ ст.., керівник Гапич С.М.

ІІ місце- Дідух Вероніка, вихованка БДЮ, керівник Симоненко О.В.

ІІ місце - Сітак Аліна,  учениця Липоводолинської  спеціалізованої  школи І-ІІІ ст.., керівник Гапич С.М.

ІІІ місце - Фатич Анна,  учениця Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст., керівник Полях Ю.С.

ІІІ місце - Франчук Анастасія,  учениця Байрацький НВК:Байрацька ЗОШ –Байрацький  ДНЗ,  керівник Пікало Т.І.

за активну участь - Голодна Поліна, учениця  Семенівської  ЗОШ І –ІІІ ст.,  керівник Заступ Т.С.

за активну участь -Руденко Дарина, учениця  Байрацького  НВК:Байрацька ЗОШ – Байрацький  ДНЗ, керівник Пікало Т.І.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА  

ІІ місце - Шейко Вікторія , учениця Берестівської  ЗОШ І –ІІІ ст, керівник Полях Ю.С.

ІІІ місце - Варава Даяна,  учениця Семенівської  ЗОШ І –ІІІ ст.,керівник Заступ Т. С.

ОСНОВНИЙ рівень виконавської майстерності                      

МОЛОДША  ВІКОВА  ГРУПА

ІІІ місце- Сергієнко Вікторія, учениця Московського  НВК,   керівник Пось В.М

 СЕРЕДНЯ  ВІКОВА ГРУПА 

ІІ місце - Горобець Софія, учениця Московського  НВК,  керівник Пось В.М.

ІІІ місце - Гришко Анна, учениця  Беївського  НВК:Беївська ЗОШ -Беївський ДНЗ керівник Масалітіна І.А.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА

І місце - Жогло Катерина , учениця Московський НВК,  керівник Пось В.М.

Для участі в обласному етапі  фестивалю журі  рекомендувало Курську Богдану, вихованку БДЮ, керівник Симоненко О.В. та Жогло Катерину, ученицю Московського НВК, керівник Пось В.М.

 

 

Переглядів: 59 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Архів записів