Четвер
16.07.2020
18:42
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Корисні сайти

Освітні заклади

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2020 » Лютий » 11 » І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості в номінації «художнє виконавство» - «Співограй».
12:32
І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості в номінації «художнє виконавство» - «Співограй».

З метою виявлення найбільш талановитих дітей вокального мистецтва Липоводолинської ОТГ, надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал, сприяння участі переможців Конкурсу у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких заходах 11 лютого 2020 року Липоводолинський Будинок для дітей та юнацтва проводив І етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості в номінації «художнє виконавство» - «Співограй». Демонстрували свої вокальні здібності 12 вокальних колективів з 7 ЗЗСО Липоводолинської ОТГ, БДЮ. Оцінювати конкурсантів були запрошені компетентні члени журі, до складу якого входили :голова журі – викладач хорового відділення Липоводолинської дитячої школа мистецтв Липоводолинської селищної ради – С.Ф.Вербицька; члени журі : завідуюча фортепіанно - теоретичним відділом Липоводолинської дитячої школи мистецтв – О. В. Гапич, завідуюча народним відділом Липоводолинської дитячої школи мистецтв – Н.М.Купальна . З вітальними словами і найкращими побажаннями до всіх присутніх звернулася головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради Н.М.Педько.На підставі висновків журі конкурсу переможцями та призерами стали в початковому рівні виконавської майстерності  МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА

2 місце - вокальний колектив «Дзвіночки », Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст., керівник Полях Ю.С.

3 місце - вокальний колектив «Росинка » Калінінська ЗОШ І –ІІ ст., керівник Близнюк С.В.

3 місце - вокальний колектив «Барвінок» Русанівського НВК керівник Солодка С.М.

СЕРЕДНЯ ВІКОВА ГРУПА

1 місце - вокальний колектив «Дзвіночки»,КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.. , керівник Гапич С.М.

2 місце - вокальний колектив «Коліжанки», Будинок для дітей та юнацтва керівник Симоненко О.В.

3 місце - вокальний колектив «Юність», Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. керівник Заступ Т.С.

3 місце - вокальний колектив «Паняночки », Панасівська ЗОШ І –ІІ ст., керівник: Стешенко А.О., Кравцова О.Д.

3 місце - вокальний колектив «Гармонія» Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст., керівник: Полях Ю.С.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА

1 місце – «Юність» КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.,керівник : Гапич С.М.

2 місце - вокальний колектив «Квіти України » Семенівська ЗОШ І –ІІІ ст., Керівник Заступ Т.С.

3 місце - вокальний колектив «Мрія» Берестівська ЗОШ І –ІІІ ст., керівник: Полях Ю.С.

в основному рівні виконавської майстерності.

СТАРША ВІКОВА ГРУПА

1 місце - вокальний колектив «Веселка» Московський НВК ,керівник Пось В.М.

Для участі в обласному етапі фестивалю-конкурсу журі рекомендувало вокальний колектив «Веселка» Московський НВК , керівник Пось В.М.

 

Переглядів: 110 | Додав: Svetlana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Архів записів